• Ne gasiti si pe retelele sociale

01 (5_new)

Harta interactiva

 

Alba Arad Arge� Bac�u Bihor Bistri�a-N�s�ud Boto�ani Bra�ov Br�ila Bucure�ti Buz�u Cara�-Severin C�l�ra�i Cluj Constan�a Covasna D�mbovi�a Dolj Gala�i Giurgiu Gorj Harghita Hunedoara Ialomi�a Ia�i Maramure� Mehedin�i Mure� Neam� Olt Prahova Satu-Mare S�laj Sibiu Suceava Teleorman Timi� Tulcea Vaslui V�lcea Vrancea

 

Tabel filiale P.E.R.

JUDETUL NUMELE SI PRENUMELE MOBIL E-MAIL ADRESA TEL/FAX
ALBA alba@per.ro
ARAD TOMOIAGA DUMITRU  0740898999 arad@per.ro 0257/219755 0257/219755f
ARGES arges@per.ro
BACAU IRINA UNGUREANU  0743661057 bacau@per.ro 0334/419543
0234/287013
BIHOR FLORIN BALAN 0774452279 bihor@per.ro
BISTRITA NASAUD  DORU MARZA 0745385875 bistrita-nasaud@per.ro Str.Garii, nr. 30, ap.68,Bistrita Nasaud, Cod.420058 0263/233438
BOTOSANI FILIP PETRU  0745212565 botosani@per.ro 0231/534424
BRASOV  CATALIN NAMAESCU  0730100400 brasov@per.ro
BRAILA LUPU GHEORGHE 0742168589 braila@per.ro  VICE-PRESEDINTE PER BRAILA
BUZAU DOBRE VIOREL 0728/158137 buzau@per.ro
CALARASI calarasi@per.ro B-dul Tineretului, Nr. 15, Loc. Oltenita, Calarasi
CARAS SEVERIN  FLOREA ILIE  0766665443 caras-severin@per.ro
CLUJ cluj@per.ro
CONSTANTA ADRIAN COANDA 0744327186 constanta@per.ro Str.Bucuresti, nr. 25, Bl.88A, Sc.C, et.4,ap.67, Loc.Constanta, Cod.900177
COVASNA  RADU MARINESCU  0762285065 covasna@per.ro
DAMBOVITA dambovita@per.ro
DOLJ STANCU FLORIN 0744219566 dolj@per.ro
GALATI STAMATE EUGEN  0723610847 galati@per.ro
GIURGIU  ROMEO NEACSU  0766494433 giurgiu@per.ro
GORJ gorj@per.ro
HARGHITA harghita@per.ro
HUNEDOARA GIURGIU RADU- BOGDAN 0722379982 hunedoara@per.ro
IALOMITA ialominta@per.ro
IASI iasi@per.ro
ILFOV ilfov@per.ro
MARAMURES CRISTIAN ANGHEL 0744426004 maramures@per.ro 0262/223917
MEHEDINTI mehedinti@per.ro
MURES mures@per.ro
NEAMT CRASMARIU 0744518472 neamt@per.ro Str. Privighetorilor, Bl.B14, Piatra Neamt 0233/216654 0233634914f
OLT olt@per.ro
PRAHOVA MIHAI TOTPAL 0720900669 prahova@per.ro
SATU MARE BUDA IOAN 0741255016 satumare@per.ro
SALAJ salaj@per.ro
SIBIU KIELTSCH LUCIAN IONUT 0740421865 sibiu@per.ro
SUCEAVA suceava@per.ro
TELEORMAN VASILE BIANCA 0733061651 teleorman@per.ro  Pers. de contact
TIMIS POROJAN MARIUS 0749222549 timis@per.ro
TULCEA tulcea@per.ro
VASLUI vaslui@per.ro  Municipiul Barlad
VILCEA EUSEBIU VETELEANU 0785636130 vilcea@per.ro
VRANCEA PRALEA ANDREI  0756819305 vrancea@per.ro  Com. Campineanca
BUCURESTI bucuresti@per.ro Calea Victoriei 91-93, sector 1, Bucuresti
SECTOR 1 CAPLESCU 0727268685  sector1@per.ro
SECTOR 2 NECULAI DAN 0723588658  sector2@per.ro
SECTOR 3
SECTOR 4 DAN OITA 0723330807 sector4@per.ro
SECTOR 5 sector5@per.ro
SECTOR 6 sector6@per.ro
O- TER VASILE BIANCA 0733061651 tineret@per.ro
DIASPORA

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]